אחזקת מבנים


 
בשיתוף אפליקציית ניהול ואחזקת מבנים DARIMPO
 
 

תחזוקה טכנית

מטרתנו העיקרית היא לשחרר את הדיירים ונציגות הבית מדאגות הניהול, החל מגביית מיסי וועד הבית ותחזוקה שוטפת, וכלה בשיפור חזות הבניין. אנו מקצועיים ופועלים ביעילות, תוך התחדשות מתמדת ומתן מענה לצרכיו הייחודיים של כל בית משותף, והעיקר, השליטה הכספית המלאה נשארת בידי נציגות הבניין. מטרתנו העיקרית היא לשחרר את הדיירים ונציגות הבית מדאגות הניהול, החל מגביית מיסי וועד הבית ותחזוקה שוטפת, וכלה בשיפור חזות הבניין. אנו מקצועיים ופועלים ביעילות, תוך התחדשות מתמדת ומתן מענה לצרכיו הייחודיים של כל בית משותף.העיקר, השליטה הכספית המלאה נשארת בידי נציגות הבניין.

גביית מיסי וועד בית (לרבות טיפול בסרבני תשלום בהליכים משפטיים), ניקיון, פוליש, גינון, אחזקת מעליות, אחזקה ותיקוני חשמל, אינסטלציה, הדברה, איטום הגג, אינטרקום, טלוויזיה במעגל סגור, מערכות גילוי אש–עשן, מערכות הסקה, משאבות מים, גנראטורים, קולטים סולאריים, מאגרי מים, שערים חשמליים, ניהול פרויקטים, ביטוחים, עריכת דוחות כספיים ועוד.

למה צריך חברת אחזקה


ניקיון ואחזקת משרדים

ניקיון חיצוני של המשרד משפיע גם על הפנים ועל כל ההתנהלות. כאשר העובדים יכנסו למשרד נקי, מצוחצח ומסודר אין ספק שתפוקת העבודה שלהם תהיה טובה יותר.

בנוסף, אם מדובר בחברה או בעסק פרטי הרי שהמשרד הוא המייצג אתכם ונותן את הרושם הראשוני ללקוח שנכנס לקבל שירות כלשהו, משרד מתוחזק ונקי גרום ללקוחות ולעובדים להרגיש טוב. משרד נקי ומבריק מזמין ומשרה אווירה חיובית.  
 
שירותי הניקיון שלנו היא תפיסה של מתן פתרון כולל ללקוח. כשאנו מציעים שירותי ניקיון או תחזוקה כוללת של המשרד, אנו מציעים לכם תכנית התפורה בדיוק לפי צרכי הארגון וכוללת בה את כל השירותים השונים לפי הפרמטרים שנבחנו בשטח על ידי צוות המומחים שלנו ודרישות הלקוח.
 
1. ניקיון משרד ברמה גבוהה
2. תקלות מיזוג וחשמל
3. החלפת נורות
4. שירותי גינון משרד
5. אינסטלציה 
6. החלפת ידיות וצילינדר 
7. אחזקת מעליות
8. שירותי הדברה 
9. צביעה 
10. ניקוי שטיחים
11. שירותי דואר ובנק 
12. סידור ניירות בצורה מקצועית
13. אספקת ציוד: קפה, כיבוד, ציוד משרדי

 

נקיון מבנים


לאורך השנים חברת "עד הגג" צמחה והתפתחה בזכות היחס החם, המקצועי והאכפתי עליו אנו לא מתפשרים, תוך דאגה רצופה להתאים באופן אישי את השירותים שאנו מספקים לצרכים שלכם. שירותינו מבוצעים באמצעות צוות עובדים מקצועי, מנהל אזורי תחת פיקוח אישי, מענה אמין, איכותי וזמינות מרבית לכל משימה כולל יחידה לשימור לקוחות ושמחה לתת לכם את היחס והמענה הכי מקצועי שקיים בשוק.
 
מתן שירותים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנשי הצוות שלנו הם המקצועיים ביותר והמסורים ביותר. אנו מנהלים פיקוח קפדני על העבודה על מנת לוודא שהתוצאות עומדות בדרישות הלקוח ובסטנדרטים המחמירים שלנו.  
 
שירותי הניקיון שלנו היא תפיסה של מתן פתרון כולל ללקוח. כשאנו מציעים שירותי ניקיון ושירותי אחזקה ללקוח, אנו מציעים לו תכנית התפורה בדיוק לפי צרכי הארגון וכוללת בה את כל השירותים השונים לפי הפרמטרים שנבחנו בשטח על ידי צוות המומחים שלנו ודרישות הלקוח.

"עד הגג"- היתרונות שלנוחברת "עד הגג" פועלת מתוך זיהוי צורך אמיתי של בעלי נכסים לניהול מקיף, אמין ברמת שירות גבוהה ביותר.


לאורך השנים חברת "עד הגג" צמחה והתפתחה בזכות היחס החם, המקצועי והאכפתי עליו אנו לא מתפשרים, תוך דאגה רצופה להתאים באופן אישי את השירותים שאנו מספקים לצרכים שלכם ומתן שירותים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר.


חברת "עד הגג" מתמחה במגוון נושאים בתחום ניהול ואחזקת בתים משותפים ומספקת שירות אמין ומקצועי, לכל אזור צוותי אחזקה זמינים ומנהל אזורי המטפלים בבניינים במקצועיות ובמסירות ונותנים מענה לכל בעיה בצורה המהירה והטובה ביותר בכל שעות היממה.

תפיסת השרות שלנו היא מתן פתרון כולל, אנו מציעים ללקוחותינו תכנית התפורה למידותיו וכוללת בתוכה את השירותים השונים על פי הפרמטרים שניבחנו בשטח על ידי צוות המומחים שלנו ובתאום לדרישות הלקוח.


בשלב ראשון נקבעת פגישה שמטרתה היכרות בין נציגי החברה לבין נציגות ועד הבית ברמה הפרסונאלית ואיפיון צרכי הבניין, מילוי דו"ח המפרט את מצב התחזוקה הנוכחי של הבניין בהתייחס לפעולות שבוצעו בעבר והגדרת סדרי עדיפויות לטווח קצר וארוך, על פיהם תוגדר תוכנית שנתית.


מבחר הנושאים בהם אנו מטפלים:

גביית מיסי וועד בית, לרבות טיפול בסרבני תשלום בהליכים משפטיים, ניקיון, פוליש, גינון, אחזקת מעליות, אחזקת ותיקוני חשמל, אינסטלציה, הדברה, איטום הגג, אינטרקום, טלוויזיה במעגל סגור, מערכות גילוי אש–עשן, מערכות חשמל, מערכות הסקה, משאבות מים, גנרטורים, קולטים סולריים, מאגרי מים, שערים חשמליים, ניהול פרויקטים, ביטוחים, עריכת דוחות כספיים ועוד.

חשוב להגדיר את מירב הפרטים לצורך תאום ציפיות מקסימלי.


אנו מנהלים פיקוח קפדני על העבודה על מנת לוודא שהתוצאות עומדות בדרישות הלקוח ובסטנדרטים המחמירים שלנו.


חברת "עד הגג" מורכבת מאנשי מקצוע הפועלים ביעילות תוך התחדשות מתמדת ומתן מענה לצרכיו הייחודיים של כל בניין,  אנו קשובים לצרכייך וזמינים בכל עת במסירות ובאהבה.